Sponsoring

Szukamy strategicznych partnerów z silną marką

Wyjątkowe wydarzenie w okresie świątecznym 

Oferujemy Twojej firmie idealną platformę do promocji marki.

Z prawie dwoma milionami odwiedzających w 18 lokalizacjach w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Polsce i Wielkiej Brytanii, Christmas Garden Chorzów jest wyjątkowym, zimowym wydarzeniem świątecznym i idealnym zarówno dla młodych, jak i starszych gości.

Dzięki magicznym instalacjom świetlnym i dźwiękowym, specjalnie skomponowanej muzyce, na blisko 3 miesiące, Christmas Garden zamienia najpiękniejsze europejskie parki, pałace i ogrody zoologiczne, w świąteczny krajobraz 

Wizyta w Christmas Garden Chorzów to przeżycie, które dorosłym i dzieciom oferuje wszystko, co sprawia, że ​​świąteczny czas jest wyjątkowy i zaczarowany. U nas każdy będzie czuł się dobrze! Zarówno rodzina, grupa przyjaciół jak i para oczekująca romantycznego spaceru.

Blisko 2 miliony odwiedzających

18 loklaizacji w całej Europie

18+ milionów
zasięgu

Indywidualna oferta wspólpracy

Aby móc jak najlepiej zaprezentować Twoją markę, z przyjemnością skomponujemy pakiet indywidualnie dopasowany do Twoich życzeń i potrzeb. Od integracji z naszą kampanią marketingową po wyróżniające się opcje brandingowe, wysokiej jakości instalacje i specjalne wydarzenia na miejscu – mamy wiele możliwości.