Organizacja wycieczek

Christmas Garden Chorzów- niezwykła atrakcja

Ponad 1,9 milion entuzjastycznych gości

W 2016 roku pierwszy Christmas Garden świętował swoją premierę w Berlinie i odniósł zaskakujący sukces. W minionym sezonie 2021 format imprezy zimowej był już prezentowany w 18 lokalizacjach w 4 krajach. Około 1,9 mln osób odwiedziło rozświetlone, bożonarodzeniowe najpiękniejsze parki i ogrody w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Teraz Christmas Garden w końcu przybywa do Chorzowa. Zaoferuj swoim klientom czy pracownikom niezwykłe wrażenia i podaruj im magiczną podróż do czarującego świątecznego świata Christmas Garden Chorzów.

Kontakt

W przypadku zainteresowaniem naszą ofertą, prosimy o przesłanie wiadomości. Składając zapytanie prosimy o podanie nazwy firmy, liczby osób oraz numeru telefonu w przypadku jakichkolwiek pytań

Doświadcz najpiękniejszego
spektaklu świetlnego w Polsce!

Zarezerwuj z wyprzedzeniem swoje bilety na najpopularniejsze dni
w Magicznym Ogrodzie Świateł Christmas Garden Chorzów

Christmas Garden Chorzów Newsletter

Ekskluzywne informacje przedsprzedażowe, najciekawsze atrakcje w Magicznym Ogrodzie Świateł Christmas Garden Chorzów, konkursy i wiele więcej…

Zapisz się teraz do naszego ekskluzywnego newslettera Christmas Garden Chorzów i otrzymuj wszystkie informacje na swój email.

[FM_form id="1"]

Klikając „Zarejestruj się teraz”, zgadzasz się, że Twoje dane będą wykorzystywane zgodnie z naszymi przepisami o Ochronie Danych Osobowych.