FAQ

Pytania i odpowiedzi dotyczące Christmas Garden Chorzów

Bilety

Tak. Bilety dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat, są dostępne.
Dzieci do lat 6 mają wstęp wolny.

 

Tak, kupując 21 sztuk biletów otrzymasz 10% zniżki. Możesz zarezerwować je na naszej stronie z biletami.

Tak. Bilety są również dostępne w kasie. Aby uniknąć barku dostępności na popularne przedziały czasowe zalecamy kupowanie tańszych biletów z wyprzedzeniem. Kasa biletowa na miejscu czynna jest od 16:30 do 21:00.

Mimo, iż na biletach na Christmas Garden Chorzów jest nadrukowane imię i nazwisko osoby dokonującej zakup, nie potwierdzamy tożsamości zatem z biletu skorzysta każda osoba która jest w jego posiadaniu.

W przypadku zgubienia biletu wymiana lub dodruk nie jest możliwy. Nie ma również możliwości zwrotu ani wymiany biletów. Zgodnie z Art. 38 pkt 2 ustawy o prawach konsumenta zwrot biletów jest niemożliwy a sprzedający nie ma obowiązku zwrotu pieniędzy.

Tak. Dla uczniów, studentów, seniorów w wieku powyżej 65 lat oraz osób niepełnosprawnych mamy biletu ulgowe, które można kupić od poniedziałku do czwartku (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy oraz między 19 grudnia 2022 a 8 stycznia 2023). Zniżkę można przyznać tylko po okazaniu odpowiedniego dokumentu tożsamości przy wejściu.

Tak, dla osób niepełnosprawnych przewidzieliśmy zniżkę na bilet -10%. Osoba towarzysząca osobie niepełnosprawnej otrzymuje bezpłatny wstęp do Christmas Garden Chorzów (bezpłatny bilet będzie do odebrania w kasie biletowej przed wejściem). Osoby pełnoletnie z niepełnosprawnościami wymagają biletu dla osoby dorosłej. Dzieci niepełnosprawne wymagają biletu dziecięcego.

Ceny biletów są różne w zależności od dnia oraz godziny wejścia:
Normalny od 39,00 zł
Ulgowy od 33,00 zł
Dziecięcy od 33,00 zł
Rodzinny od 111,00 zł

Informacje na temat metod płatności można znaleźć na stronie internetowej naszego dostawcy biletów goingapp.pl

Jeśli bilety na dany przedział czasowy są niedostępne online oznacza to, że są one wyprzedane i nie ma więcej biletów dostępnych w kasie.

Informacje ogólne

Nie. Bilety dzienne do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego nie upoważniają do wejścia na Christmas Garden Chorzów.

Tak. Christmas Garden Chorzów jest otwarty przy każdej pogodzie – nawet podczas deszczu. Pamiętaj o tym przed zakupem biletu. Zwrot biletu z powodu złej pogody jest wykluczony, o ile nie ma poważnego zagrożenia dla naszych gości.

Nie. Wybiegi dla zwierząt nie są częścią Christmas Garden Chorzów i wieczorami pozostają zamknięte. Można je zwiedzać w normalnych godzinach otwarcia.

Tak. Możesz zabrać ze sobą wózek.

Nie. Ze względów bezpieczeństwa rowery, sanki, rowerki biegowe i inne pojazdy dziecięce nie mogą być wnoszone na teren Christmas Garden Chorzów.

Nie. Psy (w tym te na smyczy) i inne zwierzęta nie mają wstępu do Christmas Garden Chorzów.

Jeśli zgubiłeś coś w Christmas Garden Chorzów, napisz do nas z opisem zgubionego przedmiotu.

Tak. Na miejscu znajdują się toalety dla osób niepełnosprawnych.

Trasa zwiedzania prowadzi po nierównym terenie. Większość ścieżki jest dostępna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, ale warunki naturalne na miejscu mogą nadal stanowić wyzwanie.

Aby zapewnić spokojny i relaksujący pobyt każdemu z naszych gości, twój bilet ważny będzie na konkretny przedział czasowy, oddzielony 30 minutowym odstępem czasu. Czas wejścia znajdziesz na bilecie. Od zakupu biletu, masz 30 minut aby wejść na teren wydarzenia.
Przykład: Jeśli kupiłeś bilet na 17:30, możesz wejść między 17:30 a 18:00. Oczywiście na terenie Christmas Garden Chorzów możesz zostać dłużej niż 30 minut.

Serdecznie zapraszamy do fotografowania naszych instalacji. Oczywiście możesz zabrać ze sobą statyw. Bylibyśmy zachwyceni, gdybyście uchwycili wyjątkową atmosferę Christmas Garden Chorzów i podzielili się z nami swoimi wrażeniami na Facebooku, Instagramie i TikToku, używając hasztaga #christmasgardenchorzów. Ze względów bezpieczeństwa nagrywanie z drona jest zabronione. Na naszej imprezie zdjęcia i nagrania filmowe mogą być wykonywane wyłącznie w celach prywatnych. Nagrywanie w celach komercyjnych jest niedozwolone.

Nie. Wózki inwalidzkie nie są dostępne do wypożyczenia.

Nie. Wszystkie pomieszczenia dla zwierząt są zamykane w godzinach wieczornych. Mieszkańcy ZOO, których wybiegi znajdują się na ścieżce zwiedzania, nie odczuwają żadnych przykrych skutków spowodowanych trwającym wydarzeniem, ani obecnością zwiedzających. Fotografowanie z lampą błyskową jest zabronione w pomieszczeniach, w których przebywają zwierzęta.

Informacje na temat dojazdu i możliwości parkowania można znaleźć tutaj

Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

Christmas Garden Chorzów to impreza plenerowa, a zimowe wieczory potrafią być bardzo chłodne. Dlatego polecamy ciepłą odzież odporną na warunki atmosferyczne  a także solidne obuwie. Radzimy zabrać ze sobą parasol.

Gastronomia

Tak. Nasza urozmaicona oferta gastronomiczna czeka na Państwa na ścieżce zwiedzania, w świątecznie udekorowanych straganach a w nich zimowe grzane wino, pyszna gorąca czekolada oraz pikantne lub słodkie dania.